Drive to school

Škola nemusí být školákovou noční můrou. Je to místo, kde se učí porozumět novým věcem a celému světu. Naše rovnice je jasná - čím víc Tě bude škola bavit, tím víc informací budeš chtít získávat. Pojď si s námi dát workshop a podpisovku se slavnym youtuberem, jako je Johny Valda - ten Tě už naučí!

Jestli Tě sociální sítě vůbec neberou, a radši zafandíš extrémním sportům, máme pro Tebe dirtjump exhibici kluků z DRIVE na ÓČKU party. Ty na dirtjump skocích nejdou pro salto na kole daleko! Stejně jako kluci z Beritu, kteří svýma historickýma mečema roztočej slušnou středověkou show.

Že jsi jemnější duše a tohle Tě nezajímá? No tak si pojď dát trochu muziky s Ebony a Narttu, kterejm už se v tuhle chvíli třepou struny nedočkavostí. To už je od školy slušný překvapení, co? Jo, jsme trochu jiný, a i proto nás baví Steampunk styl, kterej Ti ukážeme při módní přehlídce, a nebo při exkurzi naší kovárny.

Fůůůha, už se Ti z toho točí hlava? A to ještě nevíš, že nám předvede trial exhibici biketrial-show.com a.k.a. Žoržo a taky malíř Rataj Art. Že se nechceš dívat hodiny na nějakýho čárala? Rataj ale kamaráde jede speedpaint, a to Tě teprve dostane.

Aby ses z toho programu trošku uklidnil, necháme Tě zajít i do školy a chvíli zasednout do lavic, prohlídnout si, co všechno zvládáme, a co Tě kromě zábavy umíme naučit. Hlady, ani žízní nezůstaneš no a teď si to rychle zapiš do kalendáře.

Živý přenos z akce poběží na WebRádiu Epigon!

Koncert EBONY

Interpreti: 
Vstup: 

0 Kč

Místo: 
Zdroj informací: 
Střední škola a Základní škola Vimperk
Přítomný Epigoňák: