PHIL RUDD (ex-AC/DC) & His Band

LIVE EXPERIENCE! HITY AC/DC ŽIVĚ V ČESKU!
Legendární Phil Rudd z AC/DC zahraje se svou partou naživo proslulé hity v kombinaci se svou vlastní tvorbou, a to slibuje zcela unikátní zážitek!
Phil Rudd byl v letech 1975 až 2014 základním stavebním kamenem australské formace a je považován za rock’n'rollovou modlu a zhmotnění příběhu o mladém muzikantovi, který to dotáhl až na úplný vrchol světové hudební scény. Nedávno vydal své první sólové album Head Job s Allanem Badgerem a Geoffrey Martinem. “Abych pravdu řekl, nejde ani vyslovit, jak jsem na tu desku pyšnej. Je to prostě pecka!” podělil se o radost charismatický hudebník.
HOSTÉ:
BLUE ROCKET (všechny koncerty)
Kapela, která vznikla před dvaceti lety, si nejvíce cení hraní s legendárními Nazareth, Live Fire & Ken Hensley (ex-Uriah Heep), Rednex a pravidelných koncertů s kapelami Čechomor či Míchačky Betonu.
KREYSON MEMORIAL (Plzeň, České Budějovice)
Zakládající členové kapely Kreyson bubeník Robert Killer Vondrovic, kytarista Daniel Rohlik Krob a bývalý člen kytarista Radek Reddy Kroc připravili v rámci Kreyson Memorial Tour 2017 obnovený koncertní program. Staronovou sestavu nazvanou Kreyson Memorial doplnili zpěvák Petr "Doldy" Dolének, basista Petr Formánek a klávesista Marek Svoboda.

Vstup: 

490

Zdroj informací: 
www.ticketportal.cz
Přítomný Epigoňák: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Trochu vypadáte jako robot, potvrďte prosím, že to není pravda