FANTAstické období skončilo

Po dlouhých 4 letech a 7 měsících a 2 dnech opouštím vysílání WebRádia Epigon. Když jsem poprvé přišel do studia a spatřil na stole vysílací techniku, byl jsem rádiem doslova uchvácen a dokonce jsem si i domů pořídil mixážní pult. Ze začátku jsem na Epigonu vysílal pouze s mým dlouholetým moderátorským kolegou Hodorem. Ten zhruba po půl roce našeho společného tvoření vysílání pro vás – naše posluchače, musel začít skládat maturitní zkoušku, takže své aktivity v rádiu přerušil. Nahradil jsem ho tedy za mého spolužáka Vláďu, se kterým jsem dokončil zbytek školního roku 2014/2015. Za zmínku stojí i občasné moderování Ádi nebo Kačky, se kterými jsem na Epigonu taky strávil ohromné množství různých streamů. Když jsem začal na Epigonu vysílat druhým rokem, začínal jsem zase s Hodorem, který se rozhodl strávit na Střední škole Vimperk další rok. Společně jsme dovysílali až do konce školního roku 2015/2016, kdy jsme se v pravidelných vysílacích blocích naposledy rozloučili a v budoucnu se setkávali jen občasně. Od tohoto okamžiku se stal Večerní Epigon v podstatě one man show. V průběhu let se po boku Večerního Epigonu střídalo několik více či méně oblíbených pořadů, ale původní formát Večerního Epigonu jsem ponechal v nezměněné podobě. V průběhu let se u Večerního Epigonu průběžně střídalo několik dalších moderátorů, ale v podstatě nikdo nevydržel delší dobu.

Během mého působení na Epigonu jsem se účastnil i několika pořadů, které měli na starosti mí kolegové a také úspěšně absolvoval všechna 24 hodinová vysílání v celé jejich délce. Jen pro informaci, bylo to celkem pětkrát.
Na Epigonu jsem strávil spoustu času a tvořil pro vás spoustu věcí, které jste na první pohled neviděli, ale pomáhaly zlepšovat povědomí o značce – to znamená například psaní do všech možných médií, neustálá komunikace s veřejností a nebo třeba uspořádání dne otevřených dveří. Na ten tehdy proběhla díky mně tak rozsáhlá informační kampaň, že po půlce Vimperka byly vidět jen plakáty s informací o dni otevřených dveří. Několik zvědavců skutečně dorazilo, za což jsem byl rád. Zároveň jsem měl na starosti e-mailovou komunikaci a správu webových stránek, které vznikly díky mé iniciativě. Všechny účty na sociálních sítích a webové stránky jsem se vždycky snažil udržet co nejvíce aktuální a pevně doufám, že se mi to dařilo.

Jsem rád, že jsem mohl být součástí největšího vimperského rádia a děkuji všem za přízeň :). Jen díky vám jsme mohli společně tvořit naprosto FANTAstické vysílání.

Štítky: