Jednání WebRádia Epigon

Protože jednání je důležité

WebRádio Epigon vysílalo od začátku školního roku různé bloky plné informací, zábavy a hudby. Tyto bloky nebyly pravidelné a nikterak oficiálně označené. Z tohoto důvodu byla svolána porada moderátorů WebRádia Epigon, ze které se dozvíte (mimo jiné), jak bude vypadat programový plán na školní rok 2015 / 2016.

Současný programový plán je zastaralý

Současný programový plán z května 2015 (k nahlédnutí zde) je zastaralý a dnes již prakticky nepoužitelný. Obsahuje pořad Odpoledne s Vláďou a Fandou, který již dnes WebRádio Epigon nevysílá a jeho výroba byla pozastavena na dobu neurčitou. Dalším důvodem, proč je potřeba změnit programový plán, je i fakt, že do WebRádia Epigon letos nastoupil vysoký počet moderátorů (aktualizovaný seznam). Pro takový počet je současný programový plán více, než nevyhovující.

Rozšíření vysílání

Už nyní je jisté, že vysílání WebRádia Epigon bude zároveň rozšířeno i o vysílací čas. Před nějakou dobou byl na našem webu vydán článek, který informoval o rozšíření vysílání v úterý a čtvrtek (zde).

Rozhodnutí

Výsledky jednání budou zveřejněny na webových stránkách WebRádia Epigon hned po skončení jednání ve čtvrtek 8. října 2015. Kromě zveřejnění samotného programového plánu bude zveřejněno i datum, od kterého bude nový programový plán platit.
Jak si myslíte vy, že celé jednání dopadne? Diskutujte v komentářích