WebRádio Epigon

Zde se zobrazí informace k tagu WebRádio Epigon

Změna některých stránek

Některé stránky v současnosti prochází změnou designu a mnohdy až zásadní úpravou starších nebo méně přehledných informací na nové a lépe srozumitelné. Stránky, které momentálně prochází změnou jsou označeny velkým textem ve spodní části. Děkujeme za pochopení a věříme, že se na našem webu budete lépe orientovat.

Štítky: 

Nová posila v rádiu? Víme víc!

Dnešní středa začala jako každý jiný běžný den. Ale v 18:00 se divákům webové kamery objevil zajímavý úkaz. Do studia totiž přišel Fanta a DJ Pytlík, kteří po chvíli dokonce začali vysílat. Hned v prvním vstupu zmínili, že posluchače čeká nějaké překvapení. Každý si hned myslel, že DJ Pytlík zazpívá do přímého přenosu, což by se jako překvapení brát dalo, ale nejspíš by to odradilo obrovskou část posluchačů. Přesně ve 20:01 bylo překvapení odhaleno! Je jím naše nová posila v moderátorském týmu - moderátorka Áďa.

Štítky: 

Den otevřených dveří + 24 hodinové vysílání

2. 12. 2017

Vážení posluchači, jelikož chceme, aby byly informace o této akci co nejaktuálnější a nezapomněli na některé z našich sociálních sítí změnit nepřesnou informaci, rozhodli jsme se, že informace o této akci najdete pouze na našem Facebooku. Děkujeme za pochopení.

Štítky: 

Slavnosti prachatické solné Zlaté stezky

Na tento den jsem se vcelku dost těšil - vidět krátce po sobě interprety Leonu Machálkovou, Pavla Calltu mebo skupinu Jelen v centru historického města Prachatice se poštěstí dle slov DJ Pytlíka jen málokdy. Při našem příchodu na místo končila taneční skupina CrabDance, kterou vzápětí vystřídal proslov starosty Ing. Martina Malého k návštěvníkům. Krátce na to začala své vystoupení zpěvačka Leona Machálková, které předvedla své nejznámější hity, jako je například Svět je plnej bláznů nebo Galaxie přání. Po Leoně Machálkové jsme šli prozkoumat další místa.

Štítky: 

Webová kamera

WebRádio Epigon spustilo ve čtvrtek živou kameru přímo ze studia. Posluchači budou mít možnost sledovat moderátory ve studiu v době vysílání jednotlivých pořadů. Ve zbývajícím čase budeme vysílat místo obrazu z kamery obrázek s informací, že se bude živý přenos z kamery vysílat právě v době jednotlivých pořadů. Vysílání kamery si můžete naladit na stránce www.epigon.info/kamera.

Štítky: 

1. poprázdninové vysílání

Připravte se na dávku skvělých informací a hromady hudby, které vám všem po dobu letních prázdnin jistě hodně chyběly. V prvním vysílání školního roku 2016/17 budete moci slyšet vaše oblíbené písně, které pouštíme my, ale také písně na přání, o které si píšete vy! Tak si pečlivě zapište nové datum 6. 9. 2016 a pro jistotu zapínejte už v 18:59 své přijímače, abyste nepropásli ani vteřinu živého vysílání ze studia. Těšit se na vás bude moderátor Fanda.

//Upoutávka právě běží ve vysílání

Stránky