WebRádio Epigon

Zde se zobrazí informace k tagu WebRádio Epigon

Rozhovor s Narttu nejen o Piškvorkách

Hosty WebRádia Epigon byli Roman a David z vimperské skupiny Narttu. Mohli jste se dozvědět spoustu zajímavých informací, na které bylo možno živě reagovat přes náš web a být tak se skupinou přímo v kontaktu. Toho mnozí vás - našich posluchačů využili a pokládali mnohdy i velmi zajímavé otázky. Děkujeme za ně! Záznam rozhovoru si nyní můžete pustit na našem webu!

Štítky: 

Šumavská strašidla ovládla Epigon!

Ve středu 20. března navštívil WebRádio Epigon ilustrátor a autor karetní hry Stíny Lesních Bohů - Adam Pelda. Jeho karty plné strašidelných postav ze Šumavy nás zaujaly, protože byly naprosto dokonale vytvořené. Z původně plánovaného dvouhodinového utkání jsme se dostali na dvojnásobnou délku. Nikomu z hráčů to ale nevadilo, protože hra stála za to! Záznam hry sice nemáme, ale rozhovor rádi zveřejníme na našem webu!

Štítky: 

Epigon bez Fanty?

Pokud jste pravidelnými posluchači, jistě jste v našem vysílání (ne)postřehli chybějícího moderátora Fantu. Ten v současné době využívá Epigoňácké dovolené. Ve vysílání ho můžete slyšet opět od konce listopadu. V současné době pro vás zároveň chystá několik speciálních vysílání, na které se brzy po jeho návratu můžete těšit. Veškeré vysílání za Fantu převzali Míra a Tomasz.

Štítky: 

Změna některých stránek

Některé stránky v současnosti prochází změnou designu a mnohdy až zásadní úpravou starších nebo méně přehledných informací na nové a lépe srozumitelné. Stránky, které momentálně prochází změnou jsou označeny velkým textem ve spodní části. Děkujeme za pochopení a věříme, že se na našem webu budete lépe orientovat.

Štítky: 

Nová posila v rádiu? Víme víc!

Dnešní středa začala jako každý jiný běžný den. Ale v 18:00 se divákům webové kamery objevil zajímavý úkaz. Do studia totiž přišel Fanta a DJ Pytlík, kteří po chvíli dokonce začali vysílat. Hned v prvním vstupu zmínili, že posluchače čeká nějaké překvapení. Každý si hned myslel, že DJ Pytlík zazpívá do přímého přenosu, což by se jako překvapení brát dalo, ale nejspíš by to odradilo obrovskou část posluchačů. Přesně ve 20:01 bylo překvapení odhaleno! Je jím naše nová posila v moderátorském týmu - moderátorka Áďa.

Štítky: 

Stránky