WebRádio Epigon

Zde se zobrazí informace k tagu WebRádio Epigon

Změna některých stránek

Některé stránky v současnosti prochází změnou designu a mnohdy až zásadní úpravou starších nebo méně přehledných informací na nové a lépe srozumitelné. Stránky, které momentálně prochází změnou jsou označeny velkým textem ve spodní části. Děkujeme za pochopení a věříme, že se na našem webu budete lépe orientovat.

Štítky: 

Nová posila v rádiu? Víme víc!

Dnešní středa začala jako každý jiný běžný den. Ale v 18:00 se divákům webové kamery objevil zajímavý úkaz. Do studia totiž přišel Fanta a DJ Pytlík, kteří po chvíli dokonce začali vysílat. Hned v prvním vstupu zmínili, že posluchače čeká nějaké překvapení. Každý si hned myslel, že DJ Pytlík zazpívá do přímého přenosu, což by se jako překvapení brát dalo, ale nejspíš by to odradilo obrovskou část posluchačů. Přesně ve 20:01 bylo překvapení odhaleno! Je jím naše nová posila v moderátorském týmu - moderátorka Áďa.

Štítky: 

Den otevřených dveří + 24 hodinové vysílání

2. 12. 2017

Vážení posluchači, jelikož chceme, aby byly informace o této akci co nejaktuálnější a nezapomněli na některé z našich sociálních sítí změnit nepřesnou informaci, rozhodli jsme se, že informace o této akci najdete pouze na našem Facebooku. Děkujeme za pochopení.

Štítky: 

Slavnosti prachatické solné Zlaté stezky

Na tento den jsem se vcelku dost těšil - vidět krátce po sobě interprety Leonu Machálkovou, Pavla Calltu mebo skupinu Jelen v centru historického města Prachatice se poštěstí dle slov DJ Pytlíka jen málokdy. Při našem příchodu na místo končila taneční skupina CrabDance, kterou vzápětí vystřídal proslov starosty Ing. Martina Malého k návštěvníkům. Krátce na to začala své vystoupení zpěvačka Leona Machálková, které předvedla své nejznámější hity, jako je například Svět je plnej bláznů nebo Galaxie přání. Po Leoně Machálkové jsme šli prozkoumat další místa.

Štítky: 

Stránky