WebRádio Epigon

Zde se zobrazí informace k tagu WebRádio Epigon

FANTAstické období skončilo

Po dlouhých 4 letech a 7 měsících a 2 dnech opouštím vysílání WebRádia Epigon. Když jsem poprvé přišel do studia a spatřil na stole vysílací techniku, byl jsem rádiem doslova uchvácen a dokonce jsem si i domů pořídil mixážní pult. Ze začátku jsem na Epigonu vysílal pouze s mým dlouholetým moderátorským kolegou Hodorem. Ten zhruba po půl roce našeho společného tvoření vysílání pro vás – naše posluchače, musel začít skládat maturitní zkoušku, takže své aktivity v rádiu přerušil. Nahradil jsem ho tedy za mého spolužáka Vláďu, se kterým jsem dokončil zbytek školního roku 2014/2015.

Štítky: 

24 hodinové vysílání naposledy s Fantou

Na četná přání jsme se rozhodli zařadit do našeho vysílání speciální 24 hodinový stream z našeho studia. Ten se letos uskuteční už popáté. To, že budeme vysílat celkem 24 hodin má jednu obrovskou výhodu - náš playlist můžete ovlivnit například i ve 3 hodiny ráno a to buď písemně nebo telefonicky. Stačí nám jen do zpráv napsat vaše telefonní číslo a my vás ze studia živě kontaktujeme. Naše rádio v současné době slaví 8 let od svého spuštění, takže zároveň sáhneme do archivu a pustíme zajímavé archivní nahrávky.

Štítky: 

Nové cedulky na dveřích

Ve spolupráci s grafickým pracovištěm Střední školy a Základní školy Vimperk jsme do našeho studia umístili dva nové popisy místností na dveře. Jak si můžete všimnout níže, jedná se o nápis ,,Vysílací studio" a ,,intr cinema". Možná vás zajímá technologie výroby. Jedná se v podstatě o několik vrstev barevných nálepek, vyřezaných plotterem. Každá vrstva je vždy jednobarevná. Graficky vznikaly identickým způsobem, jako popisky našeho webu (jsou dokonce uloženy ve stejném souboru). Jediným rozdílem oproti webové grafice je vrstvení.

Štítky: 

Vinylové desky ve studiu

V našem studiu se objevila zcela nová dekorace - vinylové desky. Dle našeho názoru se jedná o naprosto perfektní výzdobu, která zcela perfektně zdobí prostor našeho studia. Samotná myšlenka nás napadla už během března, ale nějakou chvíli trvalo, než jsme sehnali vhodné desky a promysleli různé možnosti připevnění na stěnu. Po konzultaci s panem školníkem Uhlířem a vychovatelem domova mládeže panem Bernardem jsme nakonec zvolili jako ideální řešení natloukávací skoby do zdi.

Štítky: 

Rozhovor s Narttu nejen o Piškvorkách

Hosty WebRádia Epigon byli Roman a David z vimperské skupiny Narttu. Mohli jste se dozvědět spoustu zajímavých informací, na které bylo možno živě reagovat přes náš web a být tak se skupinou přímo v kontaktu. Toho mnozí vás - našich posluchačů využili a pokládali mnohdy i velmi zajímavé otázky. Děkujeme za ně! Záznam rozhovoru si nyní můžete pustit na našem webu!

Štítky: 

Šumavská strašidla ovládla Epigon!

Ve středu 20. března navštívil WebRádio Epigon ilustrátor a autor karetní hry Stíny Lesních Bohů - Adam Pelda. Jeho karty plné strašidelných postav ze Šumavy nás zaujaly, protože byly naprosto dokonale vytvořené. Z původně plánovaného dvouhodinového utkání jsme se dostali na dvojnásobnou délku. Nikomu z hráčů to ale nevadilo, protože hra stála za to! Záznam hry sice nemáme, ale rozhovor rádi zveřejníme na našem webu!

Štítky: 

Epigon bez Fanty?

Pokud jste pravidelnými posluchači, jistě jste v našem vysílání (ne)postřehli chybějícího moderátora Fantu. Ten v současné době využívá Epigoňácké dovolené. Ve vysílání ho můžete slyšet opět od konce listopadu. V současné době pro vás zároveň chystá několik speciálních vysílání, na které se brzy po jeho návratu můžete těšit. Veškeré vysílání za Fantu převzali Míra a Tomasz.

Štítky: 

Stránky