Team


Fanta

Fanta

Je v současné době nejdéle vysílajícím moderátorem. Jeho vysílání se zaměřuje převážně na písně na přání od posluchačů, případně rock nebo pop od 60. let do současnosti. Jednou za čas se ve vysílání ocitnou i další žánry (například metal nebo punk).

V současné době zastává pozice moderátor, správce webu a webového serveru, vrchní správce rádia a PR.Pytlík

DJ Pytlík

Zbyněk Kytlica aneb díky jeho spolužákům DJ Pytlík...
Člověk který se nebojí hudby ani výzvy.. Rád moderuje nejen v rádiu ale i na akcích. Je to prostě náš Pytlík.

V současné době zastává pozici moderátora.Áďa Bondová

Áďa Bondová

se poprvé objevila ve vysílání v lednu roku 2015, kdy moderovala s moderátorem Fandou pořad Večerní Epigon. Své působení v rádiu později z důvodu sportovních aktivit ukončila. Po čase se k nám do rádia vrátila jako rosnička moderovaného pořadu Počasí. A po čase se vrátila zpět do vysílání WebRádia Epigon, ale tentokrát s vlastním pořadem Show Ádi Bondové.

V současné době zastává pozici moderátorky.Jirka

Jirka

Moderátor, kterého zajímají kromě jeho oblíbeného sportu také fotky pořádných zadků (takže holky, určitě mu nějakou pěknou pošlete ☺). No a protože je Jirka moderní hoch, tak má taky Facebook (takže si ho přidejte). No a jelikož je to pořádnej Epigoňák, tak od něj uslyšíte pořádnej rock po celý rok!

V současné době zastává pozici moderátora.Jelen

Jelen

Moderátor působící v rádiu od září roku 2017. Vysílání obohacuje povídáním o parkouru, se kterým má osobní zkušenost. Jednou dokonce předvedl backflip přímo ve studiu během živého přenosu při nevěřících pohledech ostatních spolumoderátorů.

V současné době zastává pozici moderátora.

Stránka prochází rekonstrukcí, prosíme o trpělivost