Team


Fanta

Fanta

Je v současné době nejdéle vysílajícím moderátorem. Jeho vysílání se zaměřuje převážně na písně na přání od posluchačů, případně rock nebo pop od 60. let do současnosti. Jednou za čas se ve vysílání ocitnou i další žánry (například metal nebo punk).

V současné době zastává pozice moderátor, správce webu a webového serveru, vrchní správce rádia a PR.Áďa Bondová

Áďa Bondová

se poprvé objevila ve vysílání v lednu roku 2015, kdy moderovala s moderátorem Fandou pořad Večerní Epigon. Své působení v rádiu později z důvodu sportovních aktivit ukončila. Po čase se k nám do rádia vrátila jako rosnička moderovaného pořadu Počasí. A po čase se vrátila zpět do vysílání WebRádia Epigon, ale tentokrát s vlastním pořadem Show Ádi Bondové.

V současné době zastává pozici moderátorky.Jirka

Míra

Je nadšeným moderátorem WebRádia Epigon od roku 2017. Kromě české kapely Slza má rád pravé policejní akce a baví ho hrát fotbal a florbal. Míru můžete slyšet v rámci pořadu Večerní Epigon každé úterý a každý čtvtek mezi 19 a 20. hodinou.

V současné době zastává pozici moderátora.Jirka

Tomasz

Je nadšený moderátor WebRádia Epigon od roku 2018. Rád hraje na elektrickou kytaru a mezi jeho oblíbené žánry lze zařadit rock, heavy rock, EDM (Electronic Dance Music) nebo electro swing. Pokud bychom se bavili o období, které má nejradši, asi by si rozuměl s každým. Rozsah jeho oblíbené hudby počíná slavnými sedmdesátkami a končí miléniem.

V současné době zastává pozici moderátora.Logo Epigonu

Tady můžeš být třeba ty!

  • Přemýšlíš jaké to je být moderátorem v rádiu?
  • Bavilo by Tě dělat rozhovory se zajímavými hosty, které si sám vybereš?
  • Chceš bavit posluchače, pouštět jim písničky a informovat je o zajímavostech z tvého okolí?
  • Baví Tě muzika, chceš dělat playlisty a zajímá Tě, k čemu slouží „ty šoupátka" na mixážním pultu?